Нова версія системи “I-Пошук” (Intelligence-Poshuk)

Раді повідомити учасників ринку страхування, що вже з січня 2019 року, Ви маєте можливість оцінити функціонал та переваги нової версії нашої Системи «І-Пошук» ( Intelligence-Poshuk), удосконаленої спеціально під інформаційні потреби бізнес-процесів страховиків КАСКО та ОСЦПВВТЗ.

Відтепер результати всіх співпадінь між відокремленими базами даних учасників інформаційного обміну попередньо зважуються по шести найбільш значимим факторам ризику, а користувачі отримують кінцеві результати моніторингу у вигляді інтелектуально зваженої інформації.

Універсальність Системи «І-Пошук» дозволяє інтегрувати її з будь-якими платформами користувача з урахуванням власних особливостей.

Крім того, додаткові сервіси забезпечують:

  • звіт про подію з авто підсилено витягом з «Реєстру власників транспортних засобів»;
  • інформацію про авто та визначення останньої реєстраційної дії з авто через вкладку «Реєстрація ТЗ»;
  • інформацію про загальну кількість подій по транспортному засобу та\або його власнику, кількість виплат та\або відмов;
  • список подій за період з визначенням ролей об’єкта/суб’єкта, схожих по ознакам інших події, зафіксованих відмов, виплат та ін.

Розробники «І-Пошук» врахували також можливість за бажанням користувачів оперативно коригувати, доповнювати та удосконалювати алгоритми застосування визначених факторів ризику, змінювати їх кількість, перелік та порядок їх застосування.

Scroll to top